Вівторок, 23 квітня 2024 06:00

Відбувся День професій в НАУ з ФЕБІТ – 16.04.2024

16 квітня 2024 року в Національному авіаційному університеті відбувся День професій.

Організатори: Навчально-науковий інститут розвитку освіти спільно з Факультетом екологічної безпеки, інженерії і технологій НАУ.

Спікери заходу: ТИХЕНКО Оксана, заступник декана ФЕБІТ, д.т.н., професор; ДУДАР Тамара, завідувач кафедри екології, д.т.н., професор; ЯВНЮК Андріан, доцент кафедри екології, к.б.н.; ПАВЛЮХ Леся, професор кафедри екології, к.т.н., доцент; ГОРБАЧОВА Олена, еколог, член Асоціації експертів сталого розвитку, експерт Національного агентства оцінювання якості освіти, співзасновник консалтингової компанії з сталого розвитку «17:59», аспірант кафедри екології; ЧЕРНЯК Лариса, доцент кафедри екології, к.т.н., доцент,  координатор Baltic University Programme (Швеція) у Національному авіаційному університеті, керівник міжнародного грантового проєкту за підтримки ЄС  «European Integration of  Environmental Standards for Civil Aviation in the Context of  Sustainable Development" в рамках міжнародної програми Jean Monnet Modules Erasmus+.

Майбутні абітурієнти познайомились зі структурою і діяльністю ФЕБІТ, зі спеціальностями, з освітньо-професійними і освітньо-науковими програмами, зі спеціальними лабораторіями, з активною міжнародною діяльністю науково-педагогічних працівників і студентів, з активним студенським життям тощо.

Учасники заходу дізналися, що ФЕБІТ НАУ – це п'ять  випускових кафедр, вісімнадцять професійно-освітніх програм. Наявність сучасних наукових лабораторій, оснащених обладнанням для проведення лабораторних робіт з фахових дисциплін. Підготовка фахівців ведеться за трьома рівнями вищої освіти: «Бакалавр», «Магістр», «Ph.D». На кафедрі екології створені англомовні групи для студентів. Запроваджена і успішно реалізується програма академічної мобільності Еразмус+, працюють студентські наукові гуртки.

Модератор заходу – Петровська Тетяна, к.пед.н., директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО  НАУ, розповіла про переваги НАУ, традиційні і нові профорієнтаційні заходи та запросила до участі у круглому столі «Розширення компетенцій студентів шляхом співпраці зі стейкхолдерами», який відбудеться 26 квітня                       в рамках міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – 2024».

День професій дає можливість зробити правильний усвідомлений вибір для подальшого навчання. У Дні професій взяли участь учні 9-11 класів закладів середньої освіти: Середня загальноосвітня школа № 67 м. Києва; Гімназія біотехнологій № 177 м. Києва; Спеціалізована школа № 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов м. Києва; Боярська загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 Боярської міської ради; Кам’янець-Подільський ліцей «Славутинка» Хмельницької обласної ради.

Запрошуємо до НАУ! Бажаємо всім учасникам Дня професій наснаги та здійснення високих планів і мрій!

Слава українському народу!

До зустрічі в Національному авіаційному університеті!

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

сайт НАУ: https://nau.edu.ua/

сайт ННІРО: http://iro.nau.edu.ua