Вівторок, 16 квітня 2024 04:54

ХХІV Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки» Секція

Секція

«ОБДАРОВАНА СТУДЕНТСЬКО-УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ: ДОСЛІДЖЕННЯ, ІННОВАЦІЇ, НАУКОВІ ВІДКРИТТЯ ТА ПОШУК» 04.04.2024.

4 квітня  2024 р. у  Навчально-науковому інституті розвитку освіти  відбулося секційне засідання «ОБДАРОВАНА СТУДЕНТСЬКО-УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ: ДОСЛІДЖЕННЯ, ІННОВАЦІЇ, НАУКОВІ ВІДКРИТТЯ ТА ПОШУК» у складі ХХІV Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки», яка була організована   Національним авіаційним університетом.

Відкрила секційне засідання модератор - ЛЮДМИЛА ЛАХТІОНОВА, канд. екон. наук, доцент, заступник директора Навчально-наукового інституту розвитку  освіти НАУ, яка зауважила, що захід відбувається в умовах тривалої російсько-української війни, проте сподівається що робота секції буде плідною, цікавою та конструктивною.

З вступним словом виступила  СВІТЛАНА СУЧКОВА., канд. фізико-матем. наук,  доцент кафедри, Інтегрована старша середня школа та Європейська державна школа в Берліні (м. Берлін, Федеративна Республіка Німеччина)

Розпочала роботу секції ПЕТРОВСЬКА Т.В., канд. пед. наук, директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді, Навчально-науковий інститут розвитку освіти НАУ, доповіддю на тему «РОЛЬ ЦЕНТРУ ДОПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ТА ОБДАРОВАНОЇ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ННІРО ДЛЯ МАЙБУТНІХ АБІТУРІЄНТІВ НАУ В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ».

Цікаві доповіді були представлені студентами 586 КБ групи спеціальності 125 «Кібербезпека та захист інформації»,  ВСП «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету»:

- ЦИГАНОМ  РОДІОНОМ на тему «ЕКОЛОГІЯ ЛЮДИНИ»,

- ШИБАЄВИМ ДМИТРОМ та ПУШКАШЕМ  ОЛЕКСІЄМ на тему «ФАУНА. ЖИТТЄВІ ЦИКЛИ ТВАРИН».

Науковий керівник: ВАСЬКОВСЬКА О.М., викладач вищої категорії, голова циклової комісії природничих дисциплін, ВСП «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету».

Особлива увага була прикута до виступів студентів 322 Т групи спеціальності «Туризм» ВСП «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету»:

- КУРБОНОВОЇ  КАРИНИ  на тему  «ДОСЛІДЖЕННЯ ПОПИТУ ТУРИЗМУ УКРАЇНИ В УМОВАХ СЬОГОДЕННЯ»;

- ОЛЕКСЕНКО АНАСТАСІЇ на тему «РОЗВИТОК ІНДУСТРІЇ ДОЗВІЛЛЯ В УКРАЇНІ»;

- ШЕВЧУК АНЖЕЛІКІ на тему «ОСОБЛИВОСТІ СТРАХУВАННЯ В ТУРИЗМІ»;

- ДАНИЛЕНКО ВІКТОРІЇ на тему «ЕТАПИ СТВОРЕННЯ ТУРИСТИЧНОГО ПІДПРИЄМСТВА, ЙОГО МАТЕРІАЛЬНА БАЗА ТА КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ»;

- МІСНІКЕВИЧ  ІРИНИ на тему «ОРГАНІЗАЦІЯ ТУРИСТИЧНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ЗАЛІЗНИЧНИМ ТРАНСПОРТОМ»;

- ЛЯХОР ЛІЛІЇ на тему «ТЕХНОЛОГІЯ СТВОРЕННЯ ТУРИСТСЬКОГО ПРОДУКТУ ТА ФОРМУВАННЯ ЙОГО АСОРТИМЕНТУ»;

- ПРЯДКИ АНАСТАСІЇ «СУТНІСТЬ МИТНИХ ФОРМАЛЬНОСТЕЙ».

Науковий керівник: КУДЕЛЯ Л.А., викладач, голова циклової комісії туризму, геодезії та землеустрою, ВСП «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету».

Велику зацікавленість викликали презентації «АНТИУТОПІЧНА МОДЕЛЬ СВІТУ В РОМАНІ КАДЗУО ІШІГУРО «КЛАРА І СОНЦЕ» МОВЧАНЮК АНАСТАСІЇ, учениці 9 класу,  Рівненський ліцей № 27, та «ІМАГОЛОГІЧНИЙ ОБРАЗ ТИБЕТУ В РОМАНІ МАРКА ГЕНДРІКСА «ТИБЕТ. ЗЦІЛЕННЯ МУШІ, ДОНЬКИ М’ЯСНИКА» СМЕТАНЮКА ОЛЕКСАНДРА, Рівненська Мала академія наук учнівської молоді, м. Рівне. Наукові керівники:  ВОРОБЙОВА Л.М., канд.. філолог. наук, доцент, керівник гуртка Рівненської малої академії наук учнівської молоді та ВОЗНЮК О.В., учитель-методист, Рівненський ліцей № 27, м. Рівне.

З м. Рівне виступила також БОРОВЕЦЬ ВАЛЕРІЯ, студентка 2 курсу Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП з темою «ЗНАЧЕННЯ ТВОРЧОСТІ ВОЛОДИМИРА ШОЛУДЬКА В СУЧАСНОМУ ІСТОРИКО - КУЛЬТУРНОМУ ЖИТТІ УКРАЇНИ». Науковий керівник: САВЧУК Н.П, викладач української мови та літератури, викладач-методист ВСП «Рівненський економіко-технологічний фаховий коледж НУВГП», м. Рівне, Україна

Були подані доповіді з Фастівської школи народної майстерності Фастівської міської ради:

- КРАВЧЕНКО ДАР’Ї «ЗАСТОСУВАННЯ ШТУЧНИХ НЕЙРОННИХ МЕРЕЖ У ЦИФРОВОМУ ЖИВОПИСІ»;

- ДЕНИСЕНКО ВАЛЕРІЇ «ВІДГОМІН КУЛЬТУ АХІЛЛА НА ОСТРОВІ ЗМІЇНОМУ».

Науковий керівник: БОЖКО І.Г., вчитель-методист, Фастівська школа народної майстерності Фастівської міської ради,  м. Фастів.

Із заключним словом виступили ВОЛЯРСЬКА О.С., д. пед. наук, доцент, кафедра педагогіки, Університет імені Я.-А. Коменського в Братиславі (м. Братислава, Словацька республіка) та КУДЕЛЯ Л.А., викладач, голова циклової комісії туризму, геодезії та землеустрою, ВСП «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету», м. Київ, Україна.

Модератор конференції Л. ЛАХТІОНОВА повідомила, що за результатами роботи секції  надійшли  наукові тези, які будуть включені до електронного збірника наукових праць. Кожен учасник конференції отримає сертифікат. Висловила щиру  подяку організаційному комітету конференції,  партнерам,  співорганізаторам і кожному учаснику за проявлений інтерес; побажала   подальшої плідної праці та успішного навчання, отримання нових знань і  наукових досягнень,  майбутніх  успіхів і вагомих здобутків.

Л. ЛАХТІОНОВА  висловила подяку Збройним силам України за можливість виходу в ефір і проведення засідання секції!

Технічний супровід конференції забезпечував Віктор СІМОРА, технік кафедри базових і спеціальних дисциплін ННІРО НАУ.

Відеозапис конференції розташовано на YouTube каналі ННІРО НАУ за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=nRQ2coIZbTE

Відповідальний за YouTube каналі ННІРО  - Богдан ПIОНТКОВСЬКИЙ-ВИХВАТЕНЬ, канд. пед. наук, психолог, Центр допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНСЬКА НАУКА!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!