П'ятниця, 29 березня 2024 14:17

Круглий стіл «Роль інформаційних технологій у післявоєнній відбудові України»

27 березня 2024 року в умовах воєнного стану в Національному авіаційному університеті  відбувся круглий стіл на тему «Роль інформаційних технологій у післявоєнній відбудові України» для студентів, учнів старших класів закладів загальної середньої освіти, майбутніх абітурієнтів.

Круглий стіл проходив в рамках XV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».

Організатори дистанційного заходу – Навчально-науковий інститут розвитку освіти НАУ, який очолює ЛАЗАРЄВА Галина, директор Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ, заслужений працівник освіти України, спільно з  Факультетом комп’ютерних наук та технологій і Відокремленим структурним підрозділом «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування НАУ».

Під час засідання круглого столу  із доповідями виступили – ГНАТЮК Сергій, декан ФКНТ, д.т.н., професор; ОХРІМЕНКО Тетяна, заступник декана ФКНТ, к.т.н., старший дослідник; ВОВНА Олександр, професор кафедри комп’ютерних систем та мереж ФКНТ, д.т.н.,  професор; АРТАМОНОВ Євген, доцент кафедри комп’ютеризованих систем управління ФКНТ, к.т.н., доцент; РЯБЧУК Наталія, завідувач відділення Комп’ютерної інженерії та кібербезпеки, викладач вищої категорії ВСП «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування НАУ».

Під час круглого столу обговорювалися важливі питання: «ІТ як рушійна сила перемоги та повоєнного відновлення України»; «Технологічні тренди в галузі інформаційних технологій»; «Розробка та дослідження кіберфізичних систем дистанційної ідентифікації вибухових речовин для розмінування території України»; «Можливості використання ресурсів студентських науково-технічних гуртків у закладі вищої освіти в післявоєнній відбудові України»; «IT освіта в повоєнний час».

Модератор заходу – ПЕТРОВСЬКА Тетяна, директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО НАУ, к.пед.н. Всі виступи супроводжувалися презентаціями.

Дякуємо спікерам круглого столу за ґрунтовні і цікаві виступи.

У заході взяли участь учні закладів загальної середньої освіти та студенти – Фахового коледжу інженерії, управління та землевпорядкування НАУ; Київського фахового коледжу комп’ютерних технологій та економіки НАУ; Васильківського фахового коледжу.

Бажаємо майбутнім абітурієнтам високих результатів, творчої наснаги, віри в себе і в Україну!

Міцні знання допоможуть зробити правильний вибір майбутньої професії! Впевнено тримаємо стрій і крокуємо разом! До зустрічі в НАУ!

Слава Україні!

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.