Середа, 13 березня 2024 21:05

Шевченківський березень – 2024

09 березня 2024 року український народ відзначив 210 річницю від дня народження Тараса Шевченка.

08 березня в Софіївській Борщагівці Борщагівської територіальної громади Київської області пройшов патріотичний захід шанування Великого Кобзаря.

У заході взяли участь представники сільської ради; управління освіти, культури, молоді та спорту; Центру культури і дозвілля; учителі і учні Софіївсько-Борщагівського ліцею, Борщагівської мистецької школи, громадськість.

У вшануванні пам’яті Тараса Шевченка взяла участь Тетяна Петровська, к.пед.н., директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ, яка відзначила, що Шевченко – світоч українського народу, його твори завжди актуальні та запросила дітей і молодь до участі у щорічному Всеукраїнському поетичному конкурсі «Білий голуб».

Сьогодні заповітні слова Шевченкових віршів звучать з найбільшою силою, об’єднують покоління і закликають, щоб перемагати!

Слава величному українському народу!

Навчально-науковий інститут розвитку освіти НАУ