П'ятниця, 16 лютого 2024 12:54

16 лютого 2024 року – День єднання!

Навчально-науковий інститут розвитку освіти Національного авіаційного університету вітає всіх з Днем єднання.

Українці – волелюбний народ, який прагне жити у вільній державі. Славна Україна героїчно бореться за світле майбутнє, щоб вистояти, дати відсіч окупантам і відновити святу землю!

Українці люблять рідний край і пишаються своєю країною.

Сьогодні ми маємо бути згуртовані як ніколи! За єдністю українців спостерігає весь світ. У дні випробувань у воєнний час Україною захоплюються!

Віримо в ЗСУ! Віримо в український народ!

Тримаємо стрій! Разом ми непереможні!

Слава Україні! Героям слава!

Колектив ННІРО НАУ