П'ятниця, 22 грудня 2023 11:18

Відбувся День науки «Дистанці́йне зондува́ння Землі (ДЗЗ)́»

Стрімке зростання науково-технічного космічно-знімального арсеналу, впровадження технологій гіперспектральних знімань з високим рівнем розрізнення, вимагає відповідних технологій їхньої інтерпретації для потреб української геології.

Дистанці́йне зондува́ння Землі (ДЗЗ — спостереження поверхні Землі авіаційними і космічними засобами, спорядженими різноманітними видами знімальної апаратури.

20 грудня 2023 року відбувся «День науки» в онлайн-форматі для учнів  9-11 класів і студентів коледжів з теми «Дистанційне зондування землі».

Організатори заходу – Навчально-науковий інститут розвитку освіти (директор Лазарєва Галина, заслужений працівник освіти України) спільно з Факультетом аеронавігації, електроніки та телекомунікацій.

Спікер наукової школи  – Гордієнко Олександр, доцент кафедри авіаційних комп'ютерно інтегрованих комплексів ФАЕТ НАУ, к.т.н., старший викладач.

Під час заходу розглядалися питання: «Що таке ДЗЗ? Історія розвитку»; «Методи дистанційного зондування»; «В якому вигляді отримаємо результати ДЗЗ?»; «Як отримаємо результати ДЗЗ? Засоби ДЗЗ»; «Україна у сфері ДЗЗ»; «Для чого використовується ДЗЗ?»; «Додаткові напрямки роботи кафедри авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів».

Модератор заходу Петровська Тетяна, к.пед.н., директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді, розповіла про переваги НАУ, який відзначив свої 90-річчя, запросила учнів і студентів до профорієнтаційних і освітніх заходів та на Підготовчі курси, які проводить кафедра базових і спеціальних дисциплін ННІРО.

Щиро дякуємо всім учасникам! Бажаємо нових знань, успіхів і вагомих  досягнень! Чекаємо майбутніх абітурієнтів!

Разом із українським народом дякуємо захисникам рідної держави!

Віримо в себе і в Україну!

Слава Україні!