Вівторок, 12 грудня 2023 17:39

Відбувся День науки «Лабораторні дослідження спроможностей стільникових мереж 4G/5G на основі відкритих рішень»

11 грудня 2023 року відбувся «День науки» в онлайн-форматі для учнів 9-11 класів і студентів коледжів з теми «Лабораторні дослідження спроможностей стільникових мереж 4G/5G на основі відкритих рішень».

Організатори заходу – Навчально-науковий інститут розвитку освіти (директор Лазарєва Галина, заслужений працівник освіти України) спільно з Факультетом аеронавігації, електроніки та телекомунікацій.

Спікер наукової школи –  Пінчук Алла, інженер кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем ФАЕТ НАУ.

Під час заходу розглянуті актуальні питання: «Еволюція стільникових мереж зв’язку»; «Мережі 5G: переваги та перспективи розгортання в Україні»; «Що таке open-source проєкти?; «Розгортання, тестування та результати мереж четвертого та п’ятого поколінь на основі відкритих рішень».

Модератор заходу Петровська Тетяна, к.пед.н., директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді, розповіла про переваги НАУ та запросила майбутніх абітурієнтів до участі в наступних онлайн-заходах та на Підготовчі курси, які проводить кафедра базових і спеціальних дисциплін ННІРО.

Щиро дякуємо всім учасникам! Бажаємо міцних знань і нових досягнень!

Разом із українським народом дякуємо ЗСУ та всім захисникам за оборону рідного краю і любов до України!

Слава Україні!