Понеділок, 11 грудня 2023 13:27

Відбувся День науки «Оcнови радіоелектронної боротьби»

08 грудня 2023 року відбувся «День науки» в онлайн-форматі для майбутніх абітурієнтів. Організатори заходу – Навчально-науковий інститут розвитку освіти (директор Лазарєва Галина, заслужений працівник освіти України) спільно з Факультетом аеронавігації, електроніки та телекомунікацій.

Спікер наукової школи –  доцент Габрусенко Євген, к.т.н., координатор профорієнтаційної роботи ФАЕТ НАУ ґрунтовно і цікаво розкрив теоретичні питання та практичні дослідження: «Вплив радіозавад на якість функціонування передавальних та приймальних пристроїв»; «Визначення порогу сприйнятливості радіоелектронних систем до завад»; «Аналіз поширення радіохвиль та визначення інтенсивності сигналу і завади»; «Прогнозування зон досяжності зв’язку»; «Визначення відстані радіоперехоплення».

Модератор заходу Петровська Тетяна, к.пед.н., директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді, запросила майбутніх абітурієнтів до участі в наступних традиційних та нових заходах та на підготовчі курси, які проводить кафедра базових і спеціальних дисциплін ННІРО.

У заході взяли участь учні 9-11-х класів закладів загальної середньої освіти м. Києва і Київської області.

Щиро дякуємо всім учасникам! Бажаємо вагомих досягнень та здійснення мрій! Тримаємо стрій!

Дякуємо ЗСУ і всім захисникам, які обороняють Україну!

Слава українському народу!