Середа, 06 грудня 2023 14:05

Інтерв’ю з випускником НАУ

Запрошуємо учнів закладів загальної середньої освіти, студентів, майбутніх абітурієнтів, освітян і всіх бажаючих у мандрівку сторінками життєпису знаного випускника Національного авіаційного університету – Слободяна Олександра Петровича, начальника навчального відділу, кандидата технічних наук, доцента кафедри авіоніки Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій НАУ.

Олександр Слободян – автор 3-х патентів на винахід: «Оптоелектронний перетворювач спектра сигналу»; «Магнітооптичний спосіб зсуву фази електричного сигналу; «Спосіб множення частоти електричного сигналу». Автор понад 30-ти наукових та навчально-методичних праць.

Звертаючись до майбутніх студентів, О.П. Слободян говорить: «Якщо обираєте наш університет, то ставайте його сім’єю. На бійтеся труднощів, наполегливо навчайтесь, працюйте, беріть активну участь у студентському житті, закохуйтесь, творіть, ставайте переможцями, долучайтеся до участі в міжнародних проєктах і програмах, а також завжди пам’ятайте про тих, хто сприяв цьому та формував вашу особистість».

Слава українському народу!

Анкета-інтерв’ю О.П. Слободяна, випускника НАУ