П'ятниця, 13 жовтня 2023 12:00

Співпрація із заступниками директорів з виховної роботи ЗЗСО Солом’янського району

Співпрація із заступниками директорів з виховної роботи  ЗЗСО Соломянського району

09 жовтня 2023 року в Навчально-виховному комплексі допрофесійної підготовки технічної творчості м. Києва відбулася нарада із заступниками директорів закладів загальної середньої освіти Соломянського району.

Петровська Тетяна, директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО НАУ, к.пед.н. і Духовна Наталія, провідний фахівець Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ взяли участь у нараді, щоб висвітлити освітні, наукові і профорієнтаційні заходи для учнівської молоді.

Щиро дякуємо Кучер Наталії, начальнику відділу позашкільної освіти та виховання і Уляничу Анатолію, головному спеціалісту відділу за можливість взяти участь в нараді і розповісти про основні напрямки роботи в 2023-2024 н.р. Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ заради майбутніх абітурієнтів.

Бажаємо адміністрації і працівникам Управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації і заступникам директорів закладів загальної середньої освіти натхненної праці, успіхів і перемоги!

До зустрічі в Національному авіаційному університеті!

Слава Україні!