Понеділок, 02 жовтня 2023 12:54

З Днем захисників і захисниць України!

Вітаємо всіх захисників і захисниць України, які щодня роблять неймовірне, виборюючи та наближаючи нашу Перемогу на полі бою!
Низький вам уклін та всенародна подяка! Ваш подвиг завжди залишиться в історії взірцем патріотизму, мужності та самопожертви.
Безмежно дякуємо за те, що ви нас оберігаєте і даєте можливість жити, працювати та творити на своїй землі!
Зичимо усім нам незламності духу, козацького здоров’я, невичерпної енергії, добробуту, оптимізму та непохитної віри в себе і в Перемогу України.
Слава ЗСУ! Разом до Перемоги!
Слава Україні! Героям слава!

колектив Навчально-наукового інституту розвитку освіти
Національного авіаційного університету