Середа, 20 вересня 2023 19:21

Партнерство заради майбутнього

Галина Лазарєва, директор Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ, заслужений працівник освіти України, обговорила питання підготовки до навчання у вищій школі та розвитку професійного інтересу учнів старших класів з Тетяною Кисіль, директором Спеціалізованої школи № 115 ім. І.Огієнка м. Києва.

Тетяна Петровська, к.пед.н., директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО НАУ, зустрілася із Лідією Жайворонок, к.екон.н., директором Вишнівського ліцею «Ідеал» Бучанського району.

Тетяна Петровська і Наталія Духовна, провідний фахівець ННІРО НАУ, зустрілися із Прохоренко Вікторією, директором Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 165 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва і Бернадою Оленою, заступником директора.

Під час зустрічей обговорена подальша співпраця і підписані угоди про співробітництво для сприяння професійного становлення учнів.

Наталія Духовна з метою подальшої профорієнтаційної роботи відвідала Фастівський ліцей № 1 Фастівської міської ради і обговорила питання щодо спільних заходів для учнів старших класів із Світланою Травінською, заступником директора.

У Веприцькій гімназії Фастівської міської ради Київської області відбулася зустріч Наталії Духовної з директором Валентиною Халюк. Сприяємо професійному самовизначенню учнівської молоді.

З початком нового навчального року, шановні освітяни, учні і студенти! Бажаємо нових перемог і великої Перемоги рідній Україні!

Слава Україні!