П'ятниця, 30 червня 2023 20:21

У НАУ створено новий міжнародний електронний науковий журнал

Вийшов перший номер Міжнародного електронного наукового журналу «Формування компетентностей обдарованої особистості в системі позашкільної та вищої освіти» / «Formation of Competencies of Gifted Individuals in the System of Extracurricular and Higher Education» (ISSN 2786-8230 online; УДК 374+378].011.2(100)(05.064)).

До редакційного штату журналу ввійшли науковці з 19 країн світу: України, США, Великобританії, Італії, ФРН, ОАЕ, Латвії, Естонії, Словаччини, Туреччини, Чеської республіки, Азербайджану, Грузії, Пакистану, Болгарії, Узбекистану, Казахстану, Ізраїлю, Індії.

Основні проблемні питання, які розглядаються в міжнародному електронному науковому журналі:

- інноваційні підходи в організації дослідницької діяльності учнів;

- психологічні  чинники реалізації обдарованої особистості;

- розвиток обдарованої особистості в системі вищої освіти;

- формування обдарованості учнів в системі позашкільної освіти;

- філософія розвитку гармонійної особистості в умовах глобалізації та цифровізації світу;

- соціологічні аспекти формування обдарованої особистості;

- формування компетентностей майбутніх фахівців різних галузей.

Завдання міжнародного електронного наукового журналу:

- висвітлення результатів досліджень з формування компетентностей обдарованої особистості в системі позашкільної та вищої освіти, які характеризуються високим рівнем актуальності, достовірності та наукової новизни;

- відображення інновацій в організації дослідницької діяльності учнів, студентів і слухачів на основі досягнутого рівня освіти  і науки ХХІ століття, глобалізації та цифровізації світу, новітньої вітчизняної освітньо-наукової парадигми на шляху України до Євроінтеграції;

- забезпечення дотримання встановлених вимог до наукових  видань;

- залучення іноземних фахівців до співпраці та рецензування статей;

- підвищення привабливості електронного наукового журналу для читачів   за рахунок ретельного відбору наукових статей та публікації високоякісних наукових досліджень.

В електронному науковому журналі висвітлюються результати оригінальних наукових досліджень вітчизняних та зарубіжних авторів.

Засновник і видавець -  Національний авіаційний університет

Організатор і виконавець Навчально-науковий інститут розвитку освіти НАУ.

Журнал рекомендований  науковцям, докторантам, аспірантам, науково-педагогічним та педагогічним працівникам, стейкхолдерам та всім, хто цікавиться останніми досягненнями з формування компетентностей обдарованої особистості в системі позашкільної та вищої освіти і відповідно формування компетентностей майбутніх висококваліфікованих фахівців різних галузей на основі досягнутих вітчизняних та світових результатів  освіти і  науки.

Мова видання: українська, англійська.

Сертифікат з присвоєння ISSN.

Нація, яка  створює  в умовах війни нові міжнародні електронні наукові журнали, ділиться своїми науковими досягненнями на світовому рівні, поширює та посилює міжнародне наукове співробітництво,  приречена на ПЕРЕМОГУ!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!