Середа, 28 червня 2023 06:27

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ! Шановні викладачі, учні та студенти!

Вітаємо із загальнодержавним святом – Днем Конституції України!

Основний Закон – головний  чинник забезпечення державного суверенітету України. Конституція наголошує на абсолютній цінності життя людини та захищає її здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпеку.

Рідна Вітчизна відстоює територіальну цілісність і незалежність у страшній війні. Український народ героїчно воює з агресором. Ми вистоїмо і відновимося!

Бажаємо нескореному українському народу перемоги над ненависним ворогом, впевненості у завтрашньому дні, успіхів у всіх справах заради майбутніх поколінь, розбудови і розвитку славної України.

Перемоги, мирного неба і звершення планів і найкращих задумів кожній українській родині!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою колектив Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ.