Середа, 24 травня 2023 06:25

Навчально-науковий інститут розвитку освіти НАУ

&

Міжнародний європейський університет

10 травня 2023 року для студентів Міжнародного європейського університету спеціальностей 053 «Психологія», 242 «Туризм» та 035 «Філологія» була проведена гостьова лекція на тему: «Свідомість як конструкт реальності».

Лектором-модератором цього заходу виступив психолог-аналітик та груповий психотерапевт, психолог-екофасилітатор, кандидат педагогічних наук, представник Навчально-наукового інституту розвитку освіти Національного авіаційного університету Піонтковський-Вихватень Богдан.

Навчальний матеріал, який подавався студентам, доповнювалася цікавою, змістовною мультимедійною презентацією, побудованою за принципом образно-графічного запам’ятовування, що сприяла формуванню усіх фахових компетентностей для майбутньої професійної діяльності за означеними спеціальностями.

У режимі оптимального діалогу лектору вдалося презентувати на широкий загал теоретико-практичний та методичний рівень обґрунтування досліджуваного питання крізь призму його соціальної значущості.

The guest lecture on Consciousness as a construct of reality for students of 053 Psychology, 242 Tourism and 035 Philology took place on May 10, 2023.

The event was moderated by Bohdan Piontkovskyi-Vykhvaten, PhD in Pedagogy, analytical psychologist and group psychotherapist, representative of the Educational and Scientific Institute of Innovative Educational Technologies of the National Aviation University.

The teaching material presented to students was supplemented by an interesting, informative multimedia presentation based on the principle of image-graphic memorization, developing all professional competencies for future professional activities in these specialties.

As part of the optimal dialogue, the lecturer presented the theoretical, practical and methodical level of justification of the studied issue in the context of its social significance.

Контакти: Міжнародний європейський університет:

+38 063 169 98 67

www.ieu.edu.ua

Контакти: Національний авіаційний університет, проспект Любомира Гузара, корпус 8а, Центр допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО НАУ, тел. (044) 406-74-15 https://bit.ly/2MNOudK

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. сайт НАУ: https://nau.edu.ua/

сайт ННІРО: http://iro.nau.edu.ua/