П'ятниця, 19 травня 2023 09:03

Творча зустріч в районній бібліотеці м. Києва

18 травня 2023 р. в Центральній районній бібліотеці імені М.Некрасова Голосіївського району м. Києва відбувся захід з нагоди Всесвітнього дня вишиванки.

У заході взяли участь співробітники бібліотеки – Галина Борисенко, завідувач бібліотеки, Зоя Логвиненко, редактор, представники Навчально-наукового інституту розвитку освіти Національного авіаційного університету, студенти ДНЗ «Київське регіональне вище професійне училище» та інші.

Ангеліна Гаєвська, редактор бібліотеки виступила із презентацією «Вишита сорочка в контексті сьогодення».

Між Навчально-науковим інститутом розвитку освіти НАУ (директор Галина Лазарєва) і Центральною районною  бібліотекою ім. М.Некрасова давно відбувається співпраця щодо проведення спільних заходів для учнів і студентів.

Перед учасниками заходу виступила Тетяна Петровська, к.пед.н., член Національної спілки письменників України, директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО НАУ. Під час виступу Т. Петровська розповіла про напрямки діяльності та переваги Національного авіаційного університету, про профорієнтаційні заходи для молоді і прочитала власні вірші, присвячені рідній Україні.

Учасники натхненної зустрічі в читальній затишній залі бібліотеки подивилися відео-записи на пісні «Мамина любов» і «Білий голуб» у виконанні Віктора Кавуна, заслуженого артиста України (сл. Т.Петровської, муз Г.Півньової і Ю.Васильківського ).

Щиро дякуємо організаторам за сприяння в проведенні важливого заходу.

Бажаємо всім натхнення, успіхів і перемоги!

Дякуємо захисникам України!

Слава українському народу!