ГОТУЄМОСЯ ДО ЗНО

Будь впевненим у своєму результаті на ЗНО, НМТ. Починай наполеглево готуватися вже сьогодні.

Олімпіади

Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнських олімпіадах Національного авіаційного університету

День відкритих

У воєнний час, коли український народ відстоює свою незалежність, для майбутніх абітурієнтів 23 лютого 2023 року в

День професій в НАУ

16 листопада 2022 року в Національному авіаційному університеті відбувся День професій в НАУ з Юридичним факультетом.

Понеділок, 15 травня 2023 19:56

День НАУки – 17.05.2023

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти, студентів коледжів, вихованців закладів позашкільної освіти та учнів-членів Малої академії наук України долучитися до Дня НАУки юридичної наукової школи.

День НАУки відбудеться – 17.05.2023 року о 14:00 в режимі онлайн на платформі Zoom. Організатори: Навчально-науковий інститут розвитку освіти спільно з Юридичним факультетом НАУ. Участь у заході безкоштовна.

Тема зустрічі «Права людини в системі європейських цінностей». Права людини – одне із фундаментальних понять сучасної юриспруденції, інтерес якого актуалізується в контексті прагнення України до членства у Європейському Союзі. В умовах повномасштабної російської агресії проти України, тимчасової окупації окремих територій України проблема дотримання та захисту прав і свобод людини є дуже актуальною. Нині український народ відстоює свій суверенітет і незалежність, своє право стати повноправним членом ЄС. В Угоді про асоціацію між Україною та Європейським Союзом задекларовано пріоритетність прав і свобод людини: охорона прав, свобод і законних інтересів громадян, забезпечення законності і правопорядку, запровадження європейських стандартів у сфері прав людини та їх дотримання.

Під час засідання юридичної школи слухачі зможуть дізнатися про основні цінності Європейського Союзу: повагу до людської гідності, свободу, демократію, рівність, верховенство права, повагу до прав людини; поняття та історію становлення прав людини, їх види та механізми захисту, міжнародні та національні стандарти прав дитини, права дитини умовах збройних конфліктів.

Спікер заходу – Макеєва Олена, завідувач кафедри теорії та історії держави і права Юридичного факультету Національного авіаційного університету, к.ю.н., доцент, сертифікований тренер з прав людини програми HELP Ради Європи.

Реєстрація для учасників заходів обов’язкова за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1FJumC7sE9oX3hSQw13B6R_f1sbLxi0n-t_4yuWOnjt8/edit

Підключитися до конференції: https://us02web.zoom.us/j/89571766649?pwd=dll0dS95bGx1UjV4VEVvY09vS0Y4QT09

Ідентифікатор конференції: 895 7176 6649

Код доступу: 177625

Чекаємо на зустріч з вами!

Наші контакти: м. Київ, Національний авіаційний університет, проспект Любомира Гузара, корпус 8а, Центр допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО НАУ,  тел. (044) 406-74-15 https://bit.ly/2MNOudK

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

сайт НАУ: https://nau.edu.ua/

сайт ННІРО: http://iro.nau.edu.ua/

Прочитано 18 разів