Субота, 13 травня 2023 17:00

14 травня – День матері

Міжнародний день матері і День матері в Україні відзначають 14 травня 2023 року.

Волелюбний український народ традиційно вшановує офіційне державне свято – День матері з 1999 року. Свято матері навесні, коли з’являється шовкова трава та яскраві квіти, коли дзвенять пташині пісні. Сьогодні, у воєнний час, українці захищають свою незалежність і  вшановують матерів.

Материнство – вічне джерело життя, радості, натхнення, добра і любові. З глибокої давнини образ матері зігріває серця дітей, надихає на творчість, допомагає вистояти перед ворогом і перемогти.

Сердечно вітаємо матерів! Бажаємо всім непохитної віри і впевненості в завтрашньому дні! Низький уклін усім матерям захисників рідної України!

Слава українським матерям! Слава Україні!

Колектив Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ.