ГОТУЄМОСЯ ДО НМТ

Будь впевненим у своєму результаті на ЗНО, НМТ. Починай наполеглево готуватися вже сьогодні.

НМТ - 2024

Порадник для батьків і слухачів підготовчого відділення НАУ освітнього процесу 2024 року - "Дорожня карта учасника НМТ

День відкритих

У воєнний час, коли український народ відстоює свою незалежність, для майбутніх абітурієнтів 23 лютого 2023 року в

Профорієнтаційні

Успішна профорієнтація молоді  - усвідомлений вибір професії як запорука життєвого успіху. Мета проведення заходів -

Вівторок, 25 квітня 2023 18:06

День НАУки – 26.04.2023

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти, студентів коледжів, вихованців закладів позашкільної освіти та учнів-членів Малої академії наук України долучитися до Дня НАУки наукової школи управління і розвитку транспортних систем.

День НАУки відбудеться – 26.04.2023 року о 14:00 в режимі онлайн на платформі Zoom. Організатори: Навчально-науковий інститут розвитку освіти спільно з Факультетом транспорту, менеджменту і логістики НАУ. Участь у заході безкоштовна.

Тема наукової зустрічі «Менеджмент як система наукових знань та мистецтво управління». Менеджмент – це динамічний елемент, який підтримує життєздатність кожного підприємства. Менеджмент необхідний визначення та постановки цілей, їх досягнення, координації і контролю. Без грамотної системи управління неможлива ефективна господарська діяльність у будь-якій сфері: бізнес, державне управління, некомерційні проекти.

Менеджмент покращує організацію діяльності та виробництва, підвищує внутрішні показники, підтримує темп робочого процесу. В умовах конкуренції життєздатність будь-якого підприємства і, тим більше, його успіх особливо залежить від досвіду та ефективності менеджменту.

Доповідач – Бабич Роман Борисович, доцент кафедри менеджменту ЗЕДП Факультету транспорту, менеджменту і логістики НАУ, кандидат економічних наук, старший науковий співробітник.

Реєстрація для учасників заходів обов’язкова за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1FJumC7sE9oX3hSQw13B6R_f1sbLxi0n-t_4yuWOnjt8/edit

Підключитися до конференції: https://us02web.zoom.us/j/87038841802?pwd=VUxiRVQ4SEhPQ3dVUENkNmZlWWVGZz09

Ідентифікатор конференції: 870 3884 1802

Код доступу: 052230

Чекаємо на зустріч з вами!

Наші контакти: м. Київ, Національний авіаційний університет, проспект Любомира Гузара, корпус 8а, Центр допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО НАУ,  тел. (044) 406-74-15 https://bit.ly/2MNOudK

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

сайт НАУ: https://nau.edu.ua/

сайт ННІРО: http://iro.nau.edu.ua/

Прочитано 31 разів