ГОТУЄМОСЯ ДО НМТ

Будь впевненим у своєму результаті на ЗНО, НМТ. Починай наполеглево готуватися вже сьогодні.

НМТ - 2024

Порадник для батьків і слухачів підготовчого відділення НАУ освітнього процесу 2024 року - "Дорожня карта учасника НМТ

День відкритих

У воєнний час, коли український народ відстоює свою незалежність, для майбутніх абітурієнтів 23 лютого 2023 року в

Профорієнтаційні

Успішна профорієнтація молоді  - усвідомлений вибір професії як запорука життєвого успіху. Мета проведення заходів -

П'ятниця, 14 квітня 2023 06:32

Запрошуємо на день НАУки –18.04.2023

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти, студентів коледжів, вихованців закладів позашкільної освіти та учнів-членів Малої академії наук України долучитися до Дня НАУки екологічної наукової школи.

День НАУки відбудуться – 18.04.2023 о 14:00 в режимі онлайн на платформі Zoom. Організатори: Навчально-науковий інститут розвитку освіти спільно з Факультетом екологічної безпеки, інженерії та технології НАУ. Участь у заході безкоштовна.

Тема лекції: «Екологічна свідомість: тренд чи необхідність?»

Питання екологічної свідомості та освіти є актуальним, оскільки природні ресурси нашої планети обмежені, а людська діяльність щоденно має вплив на навколишнє середовище. Кожен з нас створює світ, в якому ми живемо.

Розвиток технологій, щоденні покупки, утворення відходів тощо призводять до збільшення використання енергії та матеріальних ресурсів, що спричиняє погіршення якості повітря, води, ґрунту та інших природних ресурсів. Це призводить до негативного впливу на здоров'я людей та біорізноманіття. Існує багато маніпуляцій на екотемі, потрібно вміти і вирізняти, де правда. Зміни починаються з кожного з нас, і кожна людина вирішує, в якому світі хоче жити і як можна змінювати світ!

Лектор – Горбачова Олена Сергіївна, викладач кафедри екології Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій Національного авіаційного університету, експерт в Національному агентстві оцінювання якості вищої освіти.

Реєстрація для учасників заходів обов’язкова за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1FJumC7sE9oX3hSQw13B6R_f1sbLxi0n-t_4yuWOnjt8/edit

Підключитися до конференції: https://us02web.zoom.us/j/88665260711?pwd=elVSUXhCSk5jWTBZeVNJb3FrZ2NqZz09

Ідентифікатор: 886 6526 0711

Код доступу: 083489

Чекаємо на зустріч з вами!

Наші контакти: м. Київ, Національний авіаційний університет, проспект Любомира Гузара, корпус 8а, Центр допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО НАУ, 

тел. (044) 406-74-15 https://bit.ly/2MNOudK

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

сайт НАУ: https://nau.edu.ua/

сайт ННІРО: http://iro.nau.edu.ua/

 

Прочитано 22 разів