Вівторок, 21 березня 2023 19:08

Творча зустріч в Публічній бібліотеці Борщагівської громади

У воєнний час відбуваються різноманітні заходи, які допомагають відчувати єдність українського народу, жити, навчатися, працювати і протистояти ворогу.

У Публічній бібліотеці Борщагівської громади на Київщині систематично проходять заняття Мовного клубу «Діалоги українською».

18 березня 2023 року Творчу зустріч для учасників Мовного клубу провела Т.В. Петровська, к.пед.н., директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО НАУ, член Національної спілки письменників України.

Тетяна Василівна прочитала власні вірші зі збірок «Відкритий урок», «Весняний цвіт» та вірші на болючу тему війни, розповіла учасникам зустрічі про профорієнтаційні заходи і творчі конкурси, які організовує Навчально-науковий інститут розвитку освіти Національного авіаційного університету. Виступ супроводжувався презентацією.  Також учасники зустрічі послухати відеозаписи пісень на слова Т. Петровської, які виконують Віктор Кавун, Руслана Лоцман – заслужені артисти України і гурт «Чураївна», під керівництвом Ірини Якубовської, заслуженого працівника освіти України.

Організатори та учасники заходу висловили подяку.

Бажаємо всім оптимізму, успіхів, натхненної творчої праці, мирного неба і перемоги!

Слава українському народу!