Четвер, 09 березня 2023 12:28

День народження Кобзаря

9 березня 2023 року – 209-та річниця від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, геніального українського поета, художника, мислителя, палкого патріота України.

Тарас Шевченко пробуджував любов до Батьківщини, закликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру.

Його життя – це боротьба за волю українців, його творчість – невичерпна скарбниця мудрості, джерело духу та правдива совість української нації.

Саме сьогодні є актуальними пророчі слова Шевченка, в той час коли наш народ самовіддано та героїчно відстоює свою свободу: «Боріться – поборете! Вам Бог помагає!  За вас правда, За вас слава. І воля святая!».

Кобзареве слово на вустах воїнів-захисників, волонтерів, дипломатів, освітян, письменників, молоді, школярів – у всіх, хто наближає нашу перемогу.

Слава Україні! Героям слава!

Навчально-науковий інститут розвитку освіти НАУ