Четвер, 16 лютого 2023 12:35

16 лютого 2023 року державна акція – День єднання!

Навчально-науковий інститут розвитку освіти Національного авіаційного університету вітає всіх з Днем єднання, який символізує єдність українців і долучається до національного марафону!

У цей день піднятий Державний Прапор України майорить на будинках і спорудах в усіх населених пунктах.

Українці – волелюбний народ рідної держави. Ми захищаємо єдину цілісність Вітчизни. Нескорена Україна героїчно бореться із загарбниками. Україна обов’язково вистоїть, переможе окупантів і відновиться заради світлого майбутнього!

Українці пишаються своєю країною. На тлі війни і важких випробувань єдністю українців захоплюється весь світ.

Закордонні дипломатичні установи України в державах перебування проводять відповідні іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку України.

Нехай буде мирне небо над Україною! Віримо в ЗСУ! Віримо в український народ! Віримо і разом наближаємо перемогу!

Слава Україні! Героям слава!

Колектив ННІРО НАУ