Четвер, 16 лютого 2023 12:30

Відбувся День професій в НАУ – 14.02.2023

14 лютого 2023 року в період складного та тривожного воєнного часу відбувся профорієнтаційний захід «День професій в НАУ» для майбутніх абітурієнтів.

Організатори заходу – Навчально-науковий інститут розвитку освіти під керівництвом Галини Лазарєвої, заслуженого працівника освіти України, спільно з Кафедрою військової підготовки Національного авіаційного університету.

Спікери заходу виступили зі змістовними та ґрунтовними презентаціями – полковник Водчиць Олександр, начальник Кафедри військової підготовки НАУ, к.т.н., доцент; підполковник Добровольський Юзеф, заступник начальника кафедри з навчальної роботи – начальник навчальної частини, к.т.н., доцент; підполковник Петренко Станіслав, старший викладач кафедри; майор Малиш Андрій, викладач, секретар відбіркової комісії кафедри.

Доповідачі розповіли про спеціальності, які здобувають курсанти на Кафедрі військової підготовки та переваги кафедри: сучасна та якісна освіта, отримання диплому міжнародного зразка, гарантоване працевлаштування, вибір місця служби, безкоштовна освіта, сучасна матеріальна база навчання, європейський рівень заробітної плати та можливість здобувати другу вищу освіту і запросили з питань вступу звертатися до Приймальної відбіркової комісії кафедри. Кафедра військової підготовки НАУ здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійними програмами 192 «Будівництво та цивільна інженерія», 263 «Цивільна безпека», 272 «Авіаційний транспорт» освітніх ступенів «Бакалавр»/«Магістр». Учасників зацікавили освітньо-професійні програми за якими буде проводитися вступ на навчання в 2023 році.

Модератор зустрічі Петровська Тетяна, к.пед.н., директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО НАУ, розповіла про університет і профорієнтаційні заходи та запросила майбутніх абітурієнтів на наступний День відкритих дверей – 23 лютого 2023 року. Інформаційне забезпечення Дня професій здійснювала Бруяка Ольга, к.т.н., доцент, завідувач Кафедри базових і спеціальних дисциплін ННІРО НАУ.

До участі у заході долучилися учні закладів загальної середньої освіти із м. Києва, Дніпропетровської, Київської, Чернігівської областей і коледжі – ВСП «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування НАУ»,  ВСП «Криворізький фаховий коледж НАУ», ВСП «Слов’янський фаховий коледж НАУ». Активними учасниками стали учні Копилівського ліцею Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області.

Щиро дякуємо всім учасникам Дня професій! Хай зростає бажання допомагати рідній країні!

Успіхів на шляху до планів та заповітних мрій, мирного неба і перемоги!

До зустрічі в Національному авіаційному університеті!

Слава Україні!

ННІРО http://iro.nau.edu.ua/