Субота, 21 січня 2023 17:23

Відбувся флешмоб «Освітній ланцюг єдності»

22 січня ми щорічно відзначаємо День Соборності України, щоб підкреслити, що ми єдиний народ в незалежній державі.

Навчально-науковий інститут розвитку освіти Національного авіаційного університету до Дня Соборності України організував і провів віртуальний флешмоб «Освітній ланцюг єдності». В умовах війни учасники заходу об’єдналися під єдиним гаслом: «Україна соборна. Разом до перемоги!»

В «Освітньому ланцюгу єдності» активно взяли участь заклади загальної середньої освіти та заклади фахової передвищої освіти з м. Києва та різних областей України.

Учасники флешмобу:

Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування НАУ,

Фаховий коледж інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ,

Слов'янський фаховий коледж НАУ,

Криворізький фаховий коледж НАУ ,

Київський фаховий коледж комп'ютерних технологій та економіки НАУ,

Васильківський фаховий коледж НАУ,

Авіакосмічний ліцей ім. І.Сікорського НАУ м. Києва,

Ліцей № 144 ім. Г.Ващенка м. Києва,

Спеціалізована школа №115 ім. І.Огієнка м. Києва,

Крюківщинський ліцей «Лідер» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області,

Роменська загальноосвітня школа I-IІ ступенів №6 Роменської міської ради Сумської області,

Дубенківська гімназія з початковою школою Чортківського району Тернопільської області,

Баламутівський ліцей Розсошанської сільської ради Хмельницької області,

Скаржинецький ліцей Розсошанської сільської ради Хмельницької області,

Ярмолинецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Ярмолинецької селищної ради Хмельницької області.

Зичимо учасникам флешмобу і всім учням та студентам високих досягнень в ім’я України.

Світлини, надіслані від учасників онлайн-флешмобу, пройняті духом патріотизму, національної гідності, наповнені вірою в світле майбутнє славної України і висловлюють сутність українців – наша сила в єдності!

Воля і любов до Батьківщини згуртовують українців для здійснення невмирущої мети – перемоги над ворогом і процвітання  рідної держави. Завжди пам’ятаймо ціну свободи незламного українського народу.

Соборна Україна – вільна держава! Разом до перемоги!

Слава Україні! Героям слава!

Колектив Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ