Середа, 14 грудня 2022 18:28

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА: ІННОВАЦІЙНІ, НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ, ПЕДАГОГІЧНІ АСПЕКТИ»

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція

«ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА: ІННОВАЦІЙНІ,

НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ, ПЕДАГОГІЧНІ АСПЕКТИ»

ІІІ International Scientific and Practical Conference

«DISTANCE EDUCATION: INNOVATIVE,

NORMATIVE-LEGAL, PEDAGOGICAL ASPECTS»

РЕЄСТРАЦІЯ:

Мета: висвітлення актуальних проблемних питань, пов’язаних із розвитком дистанційної освіти, використанням сучасних інформаційних технологій в освітній діяльності навчальних закладів, консолідації світових зусиль із розвитку нових навчальних інформаційних та комунікаційних технологій в умовах цифровізації суспільства.

Дата проведення:  30 листопада 2022 року. (перенесена з 18 травня 2022 року.)

Формат роботи конференції – дистанційний (із використанням платформи Zoom).

Конференція зареєстрована в Державній науковій установі «Інститут модернізації змісту освіти» та в Державній науковій установі «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» (посвідчення № 466 від 02.08.2021 р.).

Information letter

Оргкомітет конференції

Organizing committee

Програма конференції

Conference programme

СЕРТИФІКАТИ / CERTIFICATES

Посилання на відеозапис конференції

Link to the conference video

Секції конференції:

Секція № 1. Дистанційна освіта: становлення й проблеми розвитку.

Секція № 2. Теоретико-методологічні та психолого-педагогічні аспекти формування професійної компетентності студентів у процесі дистанційного навчання.

Секція № 3. Актуальні проблеми якості освіти та технологій у середній та вищій школі.

Секція № 4. Упровадження інноваційних, інформаційно-комунікаційних і комп’ютерних технологій та засобів навчання у професійній освіті.

Секція № 5. Інновації в освіті та науці – сила XXI століття.

Sections of the conference:

Section № 1. Distance education: formation and problems of development.

Section № 2. Theoretical-methodological and psychological-pedagogical aspects of the formation of professional competence of students in the process of distance learning.

Section № 3. Current problems of quality of education and technologies in secondary and higher institutions.

Section № 4. Implementation of innovative, informative-communicative, computer technologies and teaching tools in professional education.

Section № 5. Innovation in education and science is power of XXI century.

Робочі мови: українська,  англійська

Working languages: Ukrainian and English.

Безкоштовно для учасників планується:

–   участь у конференції; друк програми конференції;

–   індексація кожної статті і присвоєння цифрового ідентифікатору об’єкта (DOI);

–   верстка та редагування електронного наукового журналу «Дистанційна освіта в Україні:  інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти» (ISSN 2786-5495 online)  за матеріалами конференції;

–   розміщення електронного наукового журналу в Інституційному репозитарії Національного авіаційного університету, на сайтах  https://jrnl.nau.edu.ua/  та http://iro.nau.edu.ua/ у рубриці «Наука – Конференції, семінари»;

–   сертифікат учасника конференції.

The following is provided free of charge for participants:

–    participation in the conference; printing of the conference program;

–    indexing each article and assigning a digital object identifier (DOI);

–    layout and editing of the electronic scientific journal «Distance education  in Ukraine: innovative, regulatory and pedagogical aspects» (ISSN 2786-5495 online) based on the materials of the conference;

–    the placement of the scientific journal in the Institutional Repository of National Aviation University on the websites https://jrnl.nau.edu.ua/ and  http://iro.nau.edu.ua/ – Conferences, seminars»;

–    conference participant certificate.

Електронний науковий журнал «ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА В УКРАЇНІ:  ІННОВАЦІЙНІ, НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ, ПЕДАГОГІЧНІ АСПЕКТИ» (ISSN 2786-5495 online) проходить процедуру індексації DOI.

Вихід номера журналу відбудеться в січні  2023 року.

Всі автори будуть повідомлені про вихід журналу.

The electronic scientific journal «DISTANCE EDUCATION IN UKRAINE: INNOVATIVE, REGULATORY AND PEDAGOGICAL ASPECTS» (ISSN 2786-5495 online)  to undergo the indexation procedure DOI.

The issue of the journal will be published in January 2023.

All authors will be notified of the release of the journal.

Адреса: 03680 м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, корпус 8а, каб. 708; тел.: (044) 406 68 58; +38 (063) 604 24 32 (є Viber, WhatsApp).

Address: 03680, Kyiv, Lyubomyr Huzar avenue, 1, building 8a, room 708, (044) 406-68-58; +38 (063) 604 24 32 (there is Viber, WhatsApp);