П'ятниця, 25 листопада 2022 15:17

26 листопада 2022 року – День пам’яті жертв Голодоморів

Україна і світ пам’ятає: Голодомори 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 років в Україні – найтрагічніші сторінки  історії українського народу.

У 1932-1933 роках масовий Голодомор охопив всю територію України і забрав мільйони людських життів. З 2003 року Голодомор 1932-1933 років офіційно визнано актом геноциду.

В умовах повномасштабної війни національний пам’ятний день в Україні об’єднує всі покоління, привертає ще більшу увагу до злочинів лютих ворогів проти мирного населення в наш час.

Колектив Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ приєднується до загальнонаціональної хвилини мовчання і вшанування невинних жертв, яке відбудеться під гаслом  «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо».

Голодомор не зламав Україну! У війні з росією ми вистоїмо! Разом наближаємо перемогу!

Запали свічку пам’яті!

Колектив Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ