Понеділок, 21 листопада 2022 10:41

Осіння сесія аерокосмічної НАУкової школи – 28.09.2022

28 вересня 2022 року в рамках Х Всесвітнього конгресу «Авіація в XXI столітті» – «Безпека в авіації та космічні технології» в Національному авіаційному університеті відбувся вже другий у новому навчальному році для учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти, студентів коледжів, вихованців закладів позашкільної освіти та учнів-членів Малої академії наук України.

Керівник наукової школи – Бородій Віктор Миколайович, заступник декана Аерокосмічного факультету НАУ висвітлив наукові цікавинки

Організатори наукової школи – Навчально-науковий інститут розвитку освіти спільно з Аерокосмічним факультетом НАУ.

Лекція аерокосмічної наукової на тему: «Конструкція та призначення літальних апаратів» дала змогу слухачам дізнатися про історію розвитку та сучасні тенденції в літакобудуванні.

Лектор – Бородій Віктор Миколайович, заступник декана Аерокосмічного факультету НАУ висвітлив наукові цікавинки

захоплюючого світу космічних технологій.

День НАУки від аерокосмічної НАУкової школи можна переглянути у

записі – https://www.youtube.com/watch?v=kGKpF2i407A&t=24s