Вівторок, 27 вересня 2022 14:04

Представники Навчально-наукового інститут розвитку освіти НАУ взяли участь у роботі конференції «Онлайн освіта 2022»

20 вересня 2022 р. представники Навчально-наукового інститут розвитку освіти НАУ взяли участь у роботі конференції  «Онлайн освіта 2022» від SendPulse.

SendPulse — українська платформа автоматизації маркетингу і продажів, яка наразі розробляє платформу для онлайн-курсів.

SendPulse має власний навчальний підрозділ – це Академія SendPulse.  Фахівці  підготували багато курсів, завдяки яким є можливість безкоштовно опанувати всі інструменти SendPulse, а також основи email-маркетингу, вебаналітики, створення чат-ботів та лендінгів, контекстної реклами тощо.

Теми виступів та спікери конференції:

- Продуктовий підхід в освіті: як genesis навчає тисячі українців.
Олексій НІЩИК, Head of Education в Genesis.

- Education-content: як просувати курси в соціальній мережі за допомогою нативного контенту.

Денис КАПЛУНОВ, Засновник «Студії копірайтингу Дениса Каплунова».

- Як монетизувати власний досвід: інструкція щодо створення курсу від ідеї до продажів.

Анна МЕЛЬНИЧУК, Амбасадор SendPulse. Edtech marketer.

- Досвід Udemy — як продавати освітні продукти на міжнародних маркетплейсах.
Антон ВОРОНЮК, CEO WebPromoExperts. Google Academy Trainer.

- Як зробити якісний освітній продукт, щоб учасники самі приводили до вас нових клієнтів.

Катерина Вишневецька, Партнер компанії Genius.Space.

- Інфобізнес здорової людини: запуск і продюсування конкурентних продуктів.

Саша ДМИТРІЄВА, Продюсер експертів. Маркетинг директор WOUF.

Учасники конференції Галина ЛАЗАРЄВА, директор ННІРО, Заслужений працівник освіти України, та Людмила ЛАХТІОНОВА, заступник директора ННІРО,  к.е.н., доцент, взяли активну участь у роботі конференції  та отримали сертифікати.

Нація, яка навчається під час війни і підвищує свою кваліфікацію, приречена на ПЕРЕМОГУ!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!