Понеділок, 05 вересня 2022 11:27

Представники Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ відвідали заклади загальної середньої освіти в честь Дня знань

У нашій державі розпочався новий 2022-2023 навчальний рік в умовах воєнного стану, який орієнтовано на міцні знання і велику Перемогу українського народу у боротьбі проти масштабного збройного вторгнення  російського агресора в Україну.  Освіта у війні незламна.

Представники Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ відвідали школи м. Києва та Київської області і передали вчителям та учням  привітання з Днем знань від ректора Національного авіаційного університету  Максима ЛУЦЬКОГО, доктора технічних наук, професора, та директора ННІРО Галини ЛАЗАРЄВОЇ, заслуженого працівника освіти України:

- Людмила ЛАХТІОНОВА, заступник директора ННІРО, кандидат економічних наук, доцент, - середня загальноосвітня школа № 223 Святошинського району м. Києва;

- Тетяна ПЕТРОВСЬКА, директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді, кандидат педагогічних наук, - спеціалізована  школа № 131 Святошинського району м. Києва;

- Ольга БРУЯКА, завідувач кафедри базових та спеціальних дисциплін, кандидат технічних наук, доцент,  - середня загальноосвітня школа № 174 м. Києва, спеціалізована школа № 173 м. Києва;

- Наталя БАРАБУХА, завідувач Підготовчого відділення громадян України,   - спеціалізована школа № 52 м. Києва;

- Світлана ГРУЗИНСЬКА, провідний фахівець Підготовчого відділення громадян України,  - середня загальноосвітня школа № 22 м. Києва.

Працівники ННІРО запросили учнів на підготовчі курси для здачі ЗНО з математики, історії, української мови та літератури, англійської мови, історії України, фізики, хімії, біології, географії та інших предметів.

Були  підписані угоди про співробітництво між НАУ та відповідними закладами загальної середньої освіти, розглянуті важливі питання щодо участі учнів старших класів у профорієнтаційних та освітніх заходах ННІРО задля професійної орієнтації майбутніх абітурієнтів.

Україна понад усе, щоб відновити мир і процвітання!

Слава Україні!