Вівторок, 23 серпня 2022 09:22

24 серпня – День Незалежності України!

Шановні колеги, друзі, учні та студенти!

Вітаємо з Днем Незалежності України!

31 рік тому ухвалено Акт проголошення незалежності України заради процвітання рідного краю та світлого майбутнього прийдешніх поколінь.

Визначне свято Української Державності символізує нескореність українського народу і надихає на перемогу у визвольній боротьбі.

Сьогодні відбувається міжнародний рух на підтримку України. Ми пишаємося тим, що ми українці.

Продовжується повномасштабна російська збройна агресія. Ворог лютує, але ми незламні, єдині і сильні.

День народження країни допомагає відстоювати територіальну цілісність держави, людську гідність та найвищі цінності.

Наша глибока віра, непохитна воля і яскраві мрії – це наша мотивація.

Бажаємо всім мирного неба, міцного здоров’я та досягнення високих цілей.

Україна – славетна історія, наше трагічне минуле, важке сьогодення і найкраще майбутнє! Україна – це ми! Все буде Україна!

Слава величній Україні!

Слава Збройним Силам України!

Слава українському народу!

колектив Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ