Понеділок, 22 серпня 2022 15:47

23 серпня – День Державного Прапора України!

Шановні колеги, учні та студенти!

Вітаємо з Днем Державного Прапора України, який відзначається 23 серпня та дає надію на світле майбутнє і щасливе життя українського народу.

У час агресивної російсько-української війни тривають активні бойові дії. Вшанування багатовікової історії українського державотворення надзвичайно важливо в усі часи, яка віддзеркалює боротьбу українського народу за визволення.

Національний прапор – синьо-жовтий стяг України, справжній символ боротьби за волю, за самостійність і національні права.

При піднятті Державного Прапора України урочисто звучить Гімн України, який підсилює незламність народу та утверджує віру заради майбутньої великої Перемоги.

Бажаємо всім берегти і шанувати національні святині, як найвищі цінності Батьківщини.

Хай український прапор гордо майорить, як священний оберіг сьогодення і майбутнього. Хай державний символ нашої країни, як втілення національної єдності, наповнює серця гордістю за Вітчизну.

Зичимо всім добробуту, високих успіхів у навчанні, натхненної творчої праці та Перемоги в ім'я незалежної України, щоб відновити мир і процвітання рідної землі.

Слава українському народу!

Слава Збройним силам України!

Слава українському прапору!

колектив Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ.