Субота, 23 липня 2022 17:43

Навчально-науковий інститут розвитку освіти НАУ на вебінарі компанії SoftServe «Тренди у сфері Life Sceince»

У рамках раніше  підписаної Угоди про співпрацю між Національним авіаційним університетом та компанією SoftServe, для викладачів НАУ  проводяться безкоштовні онлайн вебінари.

21 липня о 14.30 в режимі онлайн відбувся третій з циклу вебінар на тему: «Анлійська мова в ІТ».

Лектор Віра Чернюх, Senior English Teacher у компанії SoftServе, поділилася  лайфхаками як ефективно маневрувати англійською у таких напрямах як:

- self-presentation  (самопрезентація);

- small talk  (невеличка розмова);

- business e-mailing  (ділова електронна розсилка)

Доповідь викликала значний інтерес аудиторії, свідченням чого була велика кількість запитань та практична частина зустрічі.

Сама цікава підтема сучасної іноземної мови в глобальному аспекті,  на погляд учасника вебінару Ольги БРУЯКИ, завідувача кафедри базових та спеціальних дисциплін ННІРО, - це самопрезентація, яка відіграє значну роль в реалізації особистості.

Заступник директора ННІРО Людмила ЛАХТІОНОВА подякувала доповідача.

Нація, яка навчається в умовах війни, удосконалює  свої знання з англійської мови як засобу самореалізації та донесення до світової спільноти про російську агресію в Україні, приречена на ПЕРЕМОГУ!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!