Субота, 09 липня 2022 17:14

Навчально-науковий інститут розвитку освіти НАУ на вебінарі компанії SoftServe «Тренди у сфері Life Sceince»

У рамках раніше  підписаної Угоди про співпрацю між Національним авіаційним університетом та компанією SoftServe, для викладачів НАУ  проводяться безкоштовні онлайн вебінари. 7 липня о 15.00 в режимі онлайн відбувся перший з циклу вебінар на тему: «Тренди у сфері Life Sceince».

Лектор Максим  ДРУЧОК розкрив можливості  та неможливості сучасного штучного інтелекту; показав, чому обираються  саме методи машинного навчання і Life Sceince; відобразив мапу методів машинного навчання; повідомив про штучні нейронні мережі як універсальні апроксиматори; відобразив схему та принципи розбиття даних на тренувальний і тестовий набори; ознайомив з передбаченням афінності зв’язування та багато інших цікавих речей на прикладі хімії та створенні медичних препаратів і лікарських засобів.

Доповідь викликала значний інтерес аудиторії, свідченням чого була велика кількість запитань. Саме цікаве питання, на погляд учасника вебінару Ольги БРУЯКИ, завідувача кафедри базових та спеціальних дисциплін ННІРО, -  «Вакцини від COVID-19 розроблялися людським розумом чи тільки методом штучного інтелекту або ж за його участю?»

Заступник директора ННІРО Людмила ЛАХТІОНОВА подякувала доповідача за надзвичайно цікавий та змістовний матеріал, який супроводжувався яскравою презентацією.

Нація, яка навчається в умовах війни, приречена на ПЕРЕМОГУ!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!