Четвер, 30 червня 2022 10:43

Вийшов другий номер наукового журналу НАУ «Актуальні проблеми в системі освіти: заклад загальної середньої освіти – доуніверситетська підготовка – заклад вищої освіти» (ISSN 2786-5487 online)

Науково-педагогічний персонал Навчально-наукового інституту розвитку освіти  НАУ  продовжує тримати  науковий фронт.

29 червня 2022 року вийшов  другий номер  наукового журналу НАУ «Актуальні проблеми в системі освіти: заклад загальної середньої освіти – доуніверситетська підготовка – заклад вищої освіти»  (ISSN 2786-5487 online).

У номері опубліковано 119 тематичних статей, серед яких статті  30-ти іноземних авторів з 14 країн світу:  Великобританії,  Естонії, Латвії, Туреччини, Азербайджану, Індії, Грузії, Пакистану, Ірану, Узбекистану, Киргизстану, Таджикистану, Казахстану, Білорусі  та українських науковців з 16 областей України: Київської,   Рівненської, Тернопільської, Харківської, Луганської, Сумської, Львівської, Запорізької, Одеської, Івано-Франківської, Чернігівської, Вінницької, Житомирської, Полтавської, Волинської, Хмельницької та з м. Києва.

Ознайомитися з  журналом можна за посиланням

ВПЕРЕД ДО ПЕРЕМОГИ!!!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!