Вівторок, 14 червня 2022 10:21

Шановні освітяни!

Запрошуємо педагогів, психологів, батьків, профконсультантів, студентів закладів вищої освіти психолого-педагогічного профілю, всіх бажаючих з метою підвищення кваліфікації на цикл лекцій «Про обдарованість від А до Я».

Лекції присвячено проблемам діагностики та розвитку дитячої обдарованості в сучасній освітній системі і складаються  з 4-х курсів.

У кожному курсі лекцій розглядаються основні питання психології дитячої обдарованості, розвитку та навчання інтелектуально-творчого потенціалу дитини в системі загальної середньої освіти України.

Лектор – Піонтковський-Вихватень Богдан, психолог Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді Навчально-наукового інституту розвитку освіти, кандидат педагогічних наук, магістр психології.

Онлайн-лекції на YouTube каналі ННІРО НАУ (https://cutt.ly/3vsVF2W):

1. Історичний аспект розвитку знань про обдарованість.
  2. Розробкаідей про загальну та інтелектуальнуобдарованість.
  3. Оглядконцепційобдарованості
  4. Творчість як різновидобдарованості.
  5. Психічнийрозвитокобдарованихдітей
  6. Діагностикадитячоїобдарованості.
  7. Діагностикаінтелекту.
  8. Діагностика креативності
  9. Діагностика художньої обдарованості.
  10. Генотип та середовище – їх вплив на розвиток обдарованості
  11. Різновиди інтелекту та соціальна компетентність