Національний авіаційний університет запрошує вас на день відкритих дверей, який відбудеться 24 травня

Середа, 08 червня 2022 09:47

Шановні слухачі-випускники підготовчого відділення Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ!

Щиро вітаємо всіх із закінченням навчального року. Вісім місяців ми плідно співпрацювали: ви -  з метою якісної підготовки до вступу у виші, ми  - з бажанням якнайкраще допомогти в цьому.

Незважаючи на всі виклики часу, ми вистояли. Набули освітній досвід у використанні технологій дистанційного навчання, стали справжніми партнерами у вирішенні нагальних освітніх проблем.

Дорогі випускники! Отримання свідоцтв про закінчення підготовчих курсів – це лише початок доленосного етапу у вашому житті, етапу вибору професії. Бажаємо вам успішно скласти іспити, впевнено йти життєвою дорогою до вершин успіху, бути патріотами, будувати світле майбутнє.

Шкільні роки – безтурботна та щаслива пора життя – залишаються позаду. Попереду вибір, самостійність, доросле життя, сповнене відповідальності за свої вчинки. У цьому дорослому самостійному житті поряд з вами будуть досвідчені, кваліфіковані викладачі, люблячі батьки.

Ми бажаємо вам успіхів і чекаємо у НАУ!