ГОТУЄМОСЯ ДО ЗНО

Будь впевненим у своєму результаті на ЗНО, НМТ. Починай наполеглево готуватися вже сьогодні.

Олімпіади

Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнських олімпіадах Національного авіаційного університету

День відкритих

У воєнний час, коли український народ відстоює свою незалежність, для майбутніх абітурієнтів 23 лютого 2023 року в

День професій в НАУ

16 листопада 2022 року в Національному авіаційному університеті відбувся День професій в НАУ з Юридичним факультетом.

Четвер, 19 травня 2022 08:43

Відбувся День відкритих дверей НАУ – 17.05.2022

Якісна і міцна освіта майбутніх абітурієнтів НАУ важлива для  відбудови України, для українського народу, який героїчно захищає нашу державу.

17 травня 2022 року в Національному авіаційному університеті відбувся «День відкритих дверей» в онлайн-форматі для потенційних абітурієнтів. Студенти випускних груп коледжів та учні старших класів закладів загальної середньої освіти зустрілися з представниками факультетів університету в режимі відеоконференції Zoom

Організатори заходу – Навчально-науковий інститут розвитку (директор Галина Лазарєва, заслужений працівник освіти України) освіти спільно з факультетами НАУ.

У заході взяли участь Висоцька Марина, к.екон.н., заступник декана Факультету міжнародних відносин, доцент; Хоменко-Семенова Леся, к.пед.н., доцент кафедри педагогіки та психології професійної освіти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, доцент; Давиденко Володимир, к.екон.н., відповідальний секретар Факультету транспорту, менеджменту і логістики, доцент кафедри логістики; Шевчук Дмитро, д.т.н., завідувач кафедри організації авіаційних перевезень Факультету транспорту, менеджменту і логістики, старший науковий співробітник; Шапенко Людмила, к.ю.н. доцент кафедри конституційного і адміністративного права Юридичного факультету. Учасники заходу висловили вдячність за можливість презентувати свої факультети після певної перерви в спілкуванні.  Виступи спікерів-науковців супроводжувалися ґрунтовними і цікавими презентаціями про освітній процес на факультетах.

Модератор Дня відкритих дверей – Петровська Тетяна, к.пед.н., директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО НАУ розповіла про основні профорієнтаційні заходи університету та запросила всіх учасників на наступні Дні відкритих дверей, які відбудуться 19 і 24 травня в режимі онлайн. 

До участі у заході долучилися – студенти коледжів та учні закладів загальної середньої освіти з м. Києва, Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Київської та Харківської областей. Активними учасниками Дня відкритих дверей були студенти Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж інформаційних технологій та землеупорядкування НАУ». Захід проходив для сприяння молоді вибору закладу вищої освіти та конкурентоспроможної професії за покликанням.

Щиро дякуємо всім учасникам Дня відкритих дверей за продуктивну зустріч, яка пройшла в доброзичливій атмосфері! Бажаємо мирного неба, віри в завтрашній день і в перемогу, невичерпної енергії, здійснення планів і досягнення заповітних мрій! 

У НАУ чекають на вас! До зустрічі в Національному авіаційному університеті!

Наша мотивація – наше майбутнє! Ми єдині і сильні! Успіхів, оптимізму, творчої наснаги на добро та нові знання! Слава Україні!

Презентація "День відкритих дверей – 17.05.2022"

http://iro.nau.edu.ua/

 

 

 

 

Прочитано 97 разів