Четвер, 05 травня 2022 09:00

У нашім раї, на землі,
Нічого кращого немає,
Як тая мати молодая
З своїм дитяточком малим.

Тарас Шевченко

День матері відзначається у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Цього року Україна відзначає світлий і прекрасний День матері – 8 травня. Материнство – вічне джерело життя, гармонії, натхнення і радості оспівувалося в усі часи. В різних країнах світу шанують материнство, адже образ матері єдиний і неповторний. Від матері на Землі краса, відданість, добро, вірність і любов.

Шана всім матерям! Низький уклін матерям Героїв України!

Звертаємося до дітей, учнів, студентів, до майбутніх абітурієнтів! Шануйте і бережіть своїх матерів! Безкорисна та щира найсвятіша мамина любов.

Дорогим матерям бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, довгих років життя та усіх земних щедрот! Незламна сила волі, мужність й патріотизм наших захисників розпочинаються від любові до матері.

Український народ, який в усі віки захищає рідний край від ворогів, проніс до наших днів любов до Вітчизни і матері.

Україна – це мамина любов! У маминих очах віра в перемогу рідної держави українського народу!

Колектив ННІРО НАУ