П'ятниця, 11 лютого 2022 15:09

Відбувся День відкритих дверей НАУ – 10.02.2022

10 грудня 2022 року в Національному авіаційному університеті відбувся «День відкритих дверей» в онлайн-форматі.

У заході взяли участь учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти, студенти коледжів та представники різних факультетів університету.

Організатор заходу – Навчально-науковий інститут розвитку освіти спільно з факультетами  та Приймальною комісією НАУ.

Спікери заходу – Гнатюк Віктор, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії, к.т.н., доцент; Завгородній Сергій, декан ФАЕТ, к.т.н.;   Одарченко Роман, завідувач кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем ФАЕТ, д.т.н., доцент; Габрусенко Євген, доцент кафедри електроніки, робототехніки і технологій моніторингу та інтернету речей, к.т.н., доцент, координатор профорієнтаційної роботи ФАЕТ; Віктор Бородій, заступник декана АКФ; Грабовчак Валентина, заступник декана з навально-виховної  роботи ФАБД, к.т.н., доцент; Дубик Олександр, доцент кафедри комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів ФАБД, к.т.н.; Гроза Валентина, заступник декана ФЕБІТ, к.ф-м.н., доцент; Примаченко Сергій, асистент кафедри хімії і хімічної технології ФЕБІТ; Князєва Тетяна, завідувач кафедри маркетингу ФЕБА, д.е.н., доцент.

На онлайн-заході обговорювались питання щодо особливостей навчання в НАУ, умов вступу на різні спеціальності та факультети, професії, які опановують студенти, освітні напрямки, міжнародна співпраця, матеріально-технічне забезпечення,  дозвілля та можливості для студентів, працевлаштування випускників тощо.

Модератор Дня відкритих дверей – Петровська Тетяна, к.пед.н., директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО НАУ. Технічне забезпечення заходу здійснювала Горожанкіна Анастасія, завідувач лабораторії електронних засобів дистанційного навчання ІІОТ НАУ.

Захід сприяв вибору професії та освітнього закладу для подальшого навчання. Учасників заходу запросили до участі в нових мотивуючих заходах та вступу до НАУ.

У інформаційно-профорієнтаційному заході взяли участь майбутні абітурієнти – учні коледжів НАУ, учні старших класів закладів загальної середньої освіти з м. Києва та різних областей України.

Запрошуємо на День відкритих дверей – 24.02.2022, щоб наблизитися до профорієнтаційної діяльності та здійснення мрій.

Чекаємо на зустріч в Національному авіаційному університеті!

Презентація "День відкритих дверей – 10.02.2022"