П'ятниця, 04 лютого 2022 12:36

Зимова сесія фізико-технічної НАУкової школи

В Національному авіаційному університеті для учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти, студентів коледжів, вихованців закладів позашкільної освіти та учнів-членів Малої академії наук Українив січні 2022 року  відбулися дні НАУки.

Навчання в НАУкових школах сприяє професійній орієнтації, вдалому професійному вибору, викликає бажання займатись науково-дослідною діяльністю.

Керівник школи: Габрусенко Євген Ігорович, кандидат технічних наук, доцент кафедри електроніки, робототехніки і технологій моніторингу та інтернету речей Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій НАУ.

Організатори наукових шкіл: Навчально-науковий інститут розвитку освіти спільно із Факультетом аеронавігації, електроніки і комунікацій НАУ.

У січневому науковому марафоні стартували лекції фізико-технічної школи:

1. 11.01.2022р., «Радіолокаційна розвідка тропосфери та безпека польотів».

Лектор – Яновський Фелікс Йосипович, професор кафедри електроніки, робототехніки і технологій моніторингу та інтернету речей ФАЕТ НАУ, доктор технічних наук, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, IEEE Life Fellow (довічний дійсний член Міжнародного інституту електроніки, головний офіс в Нью-Джерсі, США).

2. 18.01.2022р.,  «Авіація: історія та перспективи розвитку».

Лектор – Лужбін Віктор Миколайович доцент кафедри авіоніки ФАЕТ НАУ, кандидат технічних наук, доцент.

3. 20.01.2022 року «Техніка догляду за пасажирами та багажем на сторожі безпеки польотів».

Лектор – Заліський Максим Юрійович, професор кафедри телекомунікаційних та радіотехнічних систем ФАЕТ НАУ, доктор технічних наук, доцент.

Запис лекцій можна переглянути - https://www.youtube.com/watch?v=uxYUDlRBBPk