П'ятниця, 21 січня 2022 12:06

Відбувся день НАУки – 20.01.2022

20 січня 2022 року в Національному авіаційному університеті відбувся третій  цьогоріч День НАУки для учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти, студентів коледжів, вихованців закладів позашкільної освіти та учнів-членів Малої академії наук України.

Організатори наукової школи – Навчально-науковий інститут розвитку освіти спільно (директор Лазарєва Галина, заслужений працівник освіти України) із Факультетом аероновігації, електроніки і комунікацій НАУ (декан Завгородній Сергій, кандидат технічних наук).

Лекція фізико-технічної школи на тему «Техніка догляду за пасажирами та багажем на сторожі безпеки польотів» була надзвичайно корисною та практичною для щоденного життя мандрівників-пасажирів та майбутніх працівників аеропортів. Лектор – Заліський Максим, професор кафедри телекомунікаційних та радіотехнічних систем ФАЕТ НАУ, доктор технічних наук, доцент, яскраво висвітлив актуальну інформацію про спеціальні технічні засоби – металошукачі, інтроскопи та газоаналізатори. Майбутні абітурієнти набули знань про  особливості функціонування цих засобів, їх класифікацію та характеристики та про структуру системи безпеки аеропорту. Більш того, учні та студенти коледжів дізналися цікавинки щодо особливостей проєктування та експлуатації засобів авіаційної безпеки. Така захоплююча мандрівка без сумніву вплинула на професійне самовизначення майбутніх випускників.

Модератор заходу – Петровська Тетяна, кандидат педагогічних наук, директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ. Інформаційне забезпечення заходу здійснювала Третьякова Аліна, провідний фахівець ННІРО НАУ.

До заходу долучилися учні 9-11 класів ЗЗСО і студенти. Активну участь взяли учні Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури № 260 міста Києва та студенти Фахового коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ.

Бажаємо всім учасникам наукової школи нових знань та перемог, натхнення, успіхів, здійснення найсміливіших планів! Хай здійснюються найкращі мрії!

До зустрічі в Національному авіаційному університеті!

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

сайт НАУ: https://nau.edu.ua/

сайт ННІРО: http://iro.nau.edu.ua