Четвер, 20 січня 2022 05:56

Флешмоб «Освітній ланцюг єдності» до Дня Соборності України

Шановні колеги, учні, студенти,  друзі, майбутні абітурієнти!

День Соборності України має велике значення для утворення єдиної української держави. З нагоди відзначення Дня Соборності України Центр допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді Навчально-наукового інституту розвитку освіти Національного авіаційного університету  провів віртуальний флешмоб «Освітній ланцюг єдності»

В умовах карантинних обмежень флешмоб-онлайн «ланцюг єдності» об’єднав учасників закладів загальної середньої освіти з усіх областей України та м. Києва.

Список ЗЗСО

Натхненні та яскраві світлини наповнені вірою в світле майбутнє українського народу і прагненням жити в мирі, щоб бачити Україну квітучою, вільною і єдиною.

Прийміть найщиріші побажання щасливої долі, благополуччя, злагоди, високих успіхів, достатку, радості, добра, любові та вагомих відкриттів.

Сила нашої держави – в єдності! З Днем Соборності України!

З повагою колектив

Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ