Національний авіаційний університет запрошує вас на Всеукраїнський день відкритих дверей, який відбудеться 16 грудня

Четвер, 13 січня 2022 11:21

Вітаємо зі Старим Новим роком!

Сердечно вітаємо зі Старим Новим роком! Після переходу на новий стиль Старий Новий рік продовжують традиційно відзначати. Нехай зимові свята будуть щедрими і радісними. Хай з Вами завжди будуть удача і успіх, здоров’я, щастя, оптимізм, гармонія, любов і родинний затишок.

Бажаємо всім світлої долі, щоб радіти життю та виконувати величальні щедрівки. Основний зміст зимових обрядових пісень полягає в пророкуванні гарного майбутнього врожаю. Щедрівки виконують протягом тижня – від Нового року й до Водохреща.

Вітаємо зі Старим Новим роком! Бажаємо миру і добробуту!

Колектив

Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ