Вівторок, 04 січня 2022 19:35

Науковий грудень Інституту розвитку освіти НАУ

Науково-педагогічний персонал Інституту розвитку освіти успішно закінчив календарний 2021 науковий рік.

З 4 по 15 грудня 2021 р. в Китайській академії соціальних наук (Chinese Academy of Social Sciences, м. Пекін, Китайська народна республіка)  в режимі офлайн і онлайн проходив  Міжнародний форум «Демократія: спільні людські цінності». Форум було організовано Китайською академією суспільних наук (CASS), China Media Group та Китайською видавничою адміністрацією іноземних мов.

Форум складався з церемонії відкриття, трьох сесій: 1. Захист спільних людських цінностей (4-5 грудня 2021 р.); 2. Демократія та національне управління (9-10 грудня 2021 р.); 3. Побудова барвистих політичних цивілізацій (14-15 грудня 2021 р.)  та церемонії закриття.

У форумі взяли участь високопосадовці Китаю, вчені з КНР та інших країн світу, сотні китайських та іноземних гостей, серед яких колишні міжнародні особи, керівники міжнародних організацій, лідери та науковці міжнародних аналітичних центрів, керівники видавництв, ЗМІ та бібліотек.

З доповіддю «Democracy and  new way of modernization of higher education in Ukraine» («Демократія та новий шлях до модернізації вищої освіти в Україні»)  виступила заступник директора Інституту розвитку освіти НАУ, к.е.н., доцент Людмила Лахтіонова (співавтори: Галина Лазарєва, директор ІРО, заслужений працівник освіти і науки України; Діана Яцишин,  Британський університет в Дубаї, м. Дубай, Об'єднані Арабські Емірати).

На Форумі було  досліджено: спільні людські цінності та їх наслідки;    просування спільних людських цінностей миру, розвитку, справедливості,   демократії та свободи; стимулювання обмінів та взаємного навчання між політичними цивілізаціями; покращення глобального управління; інтерпретація нових форм людських цивілізацій; надання інтелектуальної підтримки для просування спільного розвитку всіх країн світу.

9-10 грудня 2021 р. в ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» в  режимі  онлайн відбулася  VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Облік, аналіз, аудит та оподаткування: сучасна парадигма в умовах інформаційного суспільства», присвячена 115-річчю даного навчального закладу.

На конференції було представлено наукову доповідь «Development of accounting policy of the Ukrainian enterprise in the conditions of IFRS and IAS»

(«Розробка облікової політики українського підприємства в умовах МСФЗ та МСБО») авторів: Людмили Лахтіонової, к.е.н., доцента, заступника директора Інституту розвитку освіти НАУ та Ірини Труш, помічника бухгалтера ТОВ Бейкер Тіллі, м. Київ, Україна, студентки 4 курсу ФЕБА НАУ. За матеріалами конференції вийшов науковий збірник (ISBN 978-966-926-398-8), а учасники отримали сертифікати.

Участь вчених НАУ в міжнародних наукових заходах сприяє  розширенню кола міжнародного наукового співробітництва, виходу  української демократії, освіти і науки на  світовий рівень.