Середа, 29 грудня 2021 07:32

Привітання з Новим роком!

Шановні колеги, учні, студенти, майбутні абітурієнти та друзі!

Прийміть сердечні вітання з Новим 2022 роком і Різдвом Христовим!

Хай прийдешній рік буде щедрим на плани і здобутки, приємні відкриття, великі успіхи та перемоги.

Зичимо стабільності, взаєморозуміння, миру на рідній землі, міцного здоров’я, злагоди в душі, добробуту в родинах, незламної віри в світле  майбутнє українського народу.

Хай Новий рік принесе мир Україні, любов, натхнення, здобутки, радість та впевненість у завтрашньому дні. Значних успіхів, натхненної праці, творчості, мудрості та оптимізму. Гарного настрою, веселих новорічних та різдвяних свят!

колектив Інституту розвитку освіти НАУ