Понеділок, 20 грудня 2021 13:56

Національний авіаційний університет на Міжнародній онлайн-виставці «Освіта та кар’єра – 2021»

Національний авіаційний університет здобув почесне звання у рейтинговому виставковому конкурсі «Лідер вищої освіти України» і Гран-прі у номінації «Профорієнтаційна робота серед молоді» на міжнародній виставці «Освіта та кар’єра-2021», яка проходила 12-13 листопада 2021 року, використовуючи новітні технології.

Організатори: Всеукраїнська громадська організація Товариство «Знання» України за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

У межах онлайн-виставки відбулося нагородження переможців конкурсу. Учасники заходів під час роботи виставки, які організовував Інститут розвитку освіти Національного авіаційного університету, відзначені дипломами «За активну роботу з упровадження педагогічних інновацій в освітній процес»: Завгородній Сергій, декан ФАЕТ, к.т.н.; Одарченко Роман, завідувач кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем ФАЕТ, д.т.н., доцент; Габрусенко Євген, доцент кафедри електроніки, робототехніки і технологій моніторингу та інтернету речей, координатор профорієнтаційної роботи ФАЕТ, к.т.н., доцент; Артамонов Євген, доцент кафедри комп’ютеризованих систем управління, к.т.н.; Лазарєва Галина, директор ІРО, заслужений працівник освіти України; Лахтіонова Людмила, заступник директора ІРО, к.е.н., доцент; Петровська Тетяна, директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої освітньої молоді ІРО, к.пед.н.; Бруяка Ольга, завідувач кафедри базових та спеціальних дисциплін ІРО, доцент; Лещинський Олег, заступник директора ВСП «Фаховий коледж інженерії та управління НАУ», к.ф.-м.н.,  доцент; Рябчук Наталія, голова циклової комісії інженерії програмного забезпечення  ВСП «Фаховий коледж інженерії та управління НАУ»; дипломами «За активну участь у заходах виставки»: Хлищиборщ Петро і Юсенко Адам; студенти 4-го курсу кафедри комп’ютеризованих систем управління ФККПІ; Куликов Ілля, студент 3-го курсу освітнього ступеня «Бакалавр» за спеціальністю Комп’ютерна інженерія ВСП «Фаховий коледж інженерії та управління НАУ»; Михайлик Юрій і Нечай Єгор, студенти 3-го курсу освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст» за спеціальністю Телекомунікації та радіотехніка ВСП «Фаховий коледж інженерії та управління Національного авіаційного університету».

У панельній дискусії «Виклики «цифровізації» в підготовці фахівців ІТ-галузі», яку проводив в рамках виставки Інститут розвитку освіти НАУ спільно з Факультетом аеронавігації, електроніки та телекомунікацій, Факультетом кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії і Фаховим коледжем інженерії та управління НАУ для учнів 9-11 класів та студентів коледжів взяли майбутні абітурієнти НАУ.

Віртуальна виставка в умовах сучасних викликів сприяла обміну досвідом, професійному спілкуванню та об’єднала науковців, учителів, батьків, учнів 9-11 класів та студентів. Учні старших класів і студенти випускних груп коледжів ознайомились із напрямками діяльності вищих навчальних закладів, щоб наблизитися до майбутньої професії.

Щиро дякуємо організаторам виставки та вітаємо всіх учасників і  переможців конкурсів із нагородами!

Запрошуємо майбутніх абітурієнтів – 2022 року до вступу в НАУ!