Вівторок, 14 грудня 2021 14:18

Участь у акції «Подаруй бібліотеці книгу»

До Дня Наума – покровителя освіти і науки, який відзначають 14 грудня, Інститут розвитку освіти Національного авіаційного університету взяв участь у акції «Подаруй бібліотеці книгу». Тетяна Петровська, к.пед.н.,  директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ІРО НАУ передала подарункові книжки Публічній бібліотеці Борщагівської сільської ради, яку очолює  Наталія Кустовська, директор. Учасники благодійної акції відзначили, що книжки надзвичайно важливі і наповнюють життя мудрістю та різноманітними подіями, допомагають отримувати знання, надихають на створення нових проєктів.

І в час технічного та наукового прогресу яскравий світ книжок   необхідний і актуальний, а бібліотека для користувачів залишається  інформаційним, культурним і освітнім закладом.

Хай поповнюється бібліотечний фонд книжками, які зберігають минуле та допомагають зазирнути в майбутнє! Хай книги завжди будуть джерелами мудрості та знань!