Національний авіаційний університет запрошує вас на Всеукраїнський день відкритих дверей, який відбудеться 16 грудня

Вівторок, 07 грудня 2021 13:55

Всесвітній день української хустки в Інституті розвитку освіти НАУ

Щиро вітаємо всіх із Всесвітнім днем української хустки, яка зберігає родовідну пам'ять, символізує любов, красу та вірність традиціям рідного народу.

До Всесвітнього дня української хустки Інститут розвитку освіти Національного авіаційного університету взяв участь у сучасному флешмобі «Зроби фото з хусткою».

Хай краса та розмаїття української хустки на яскравих світлинах надихають на творчість!