Четвер, 25 листопада 2021 15:44

Відбувся День професій в НАУ з ЮФ

24 листопада 2021 року відбувся віртуальний інформаційно-профорієнтаційний захід «День професій в НАУ»  для майбутніх абітурієнтів.

Організатори заходу – Інститут розвитку освіти спільно з Юридичним факультетом   Національного авіаційного університету.

Спікери заходу – науково-педагогічні працівники Юридичного факультету  виступили з ґрунтовними  презентаціями – професор Сопілко Ірина, декан ЮФ,  д.ю.н., заслужений юрист України; Дибань Максим, к.ю.н., доцент, доцент кафедри цивільного права і процесу; Рибікова Анна, к.ю.н., доцент кафедри теорії та історії держави і  права; Ланцедова Юлія, к.ю.н., доцент, доцент кафедри кримінального права і процесу; Ольховік Мирослава, асистент кафедри конституційного і адміністративного права ЮФ; Поліщук Інна, старший викладач кафедри господарського, повітряного та космічного права; Шапенко Людмила, к.ю.н., доцент кафедри  конституційного і адміністративного права. Доповідачі висвітлили навчальний процес на факультеті, розповіли про спеціальності, англомовний проєкт,   студентське життя, практику та працевлаштування студентів та відповіли на запитання учасників онлайн-заходу.

Модератор заходу – Петровська Тетяна, к.пед.н., директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді Інституту розвитку освіти НАУ. Технічне забезпечення заходу здійснювала Горожанкіна Анастасія, завідувач лабораторії електронних засобів дистанційного навчання Інституту інноваційних освітніх технологій НАУ.

До участі у заході долучилися учасники із м. Києва, Київської,  Рівненської, Тернопільської та Хмельницької областей. Активними учасниками Дня професій в НАУ стали учні старших класів ЗЗСО м. Києва – Школа І-ІІІ ступенів № 308, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 92 ім. І. Франка, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 264 з поглибленим вивченням англійської мови, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 53 з поглибленим вивченням німецької мови, Ліцей податкової та рекламної справи № 21, школа І-ІІІ ступенів № 238 і Ставищенський педагогічний ліцей № 1 Білоцерківського р-ну Київської області.

Презентація "День професій в НАУ 24.11.2021 - ЮФ"

Щиро дякуємо учасникам профорієнтаційного заходу! Хай здійснюються плани і мрії в ім’я щасливого майбутнього.

Чекаємо на вас у Національному авіаційному університеті!